Hukuk Fakültesi

Mezuniyet Törenine Katılacak Öğrencilerimizin Dikkatine

23.06.2024

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezuniyet Töreni Üniversitemiz Güney Yerleşkesi açık alanında 28 Haziran 2024 günü saat 17:00’de başlayacaktır.


Mezuniyete katılım talebini ileten öğrencilerimizin, cübbelerini Tören günü saat 16:00’da C blok dağıtım masasından 500 TL kapora karşılığında edinmeleri ve müteakiben kayıt masasından kortej sıra numarası ile misafir oturma yerleri (5 kişilik) için oluşturulmuş biletleri almaları ve en geç 16:45’te mezuniyet töreni alanında  sıralanmaları gerekmektedir. Mezuniyet Töreni anketi doldurmayan ve mezuniyet törenine katılım talebinde bulunmayan öğrencilerimizin fakültemiz mail adresine katılım taleplerini (misafir sayısı ve iletişim numarası da belirterek) en geç 26 Haziran 2024 tarihine kadar iletmeleri icap etmektedir. 

Her bir mezunumuzun yakınları için 5 oturma yeri ayrılmıştır. Mezunlarımızın yakınları tören alanına saat 16:30’da alınacaktır. Saat 16:55’ten sonra misafirlerimize oturma yeri ayarlanamayabilir. Bu sebeple mezuniyet töreni başlamadan misafirlerimizin (5 kişilik) oturma yerlerine geçmelerini rica ediyoruz. Mezunlarımızın 5 kişiden fazla olan yakınları, mezuniyet törenini ayakta izleyebileceklerdir.