Hukuk Fakültesi

Fakültemiz Dördüncü Dönem Mezuniyet Töreni Coşkuyla Gerçekleştirildi

19.06.2023

Fakültemiz 2022 – 2023 akademik yılı mezuniyet programı 19 Haziran tarihinde Üniversitemiz Güney Yerleşkesi’nde coşkulu bir şekilde kutlandı. 

Akademisyenler,  öğrenciler,  aileleri ve diğer yakınları mezuniyet törenimizde  unutulmaz anlar yaşadı. Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Turizm Fakültesi mezunları ile başlayan program, fakültemiz mezuniyet programı ile devam etti. 

Törene Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Yaşar Bülbül, Prof. Dr. Fatih Sarıoğlu, Prof. Dr. Nuriye Akbay, Kadıköy Kaymakamı Muhittin Pamuk, Adıyaman Milletvekili Mustafa Alkayış, Kadıköy İlçe Millî Eğitim Müdürü Sadık Aslan, Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Ekrem Tak, Fakülte Dekanımız Prof. Dr. Nur Zeliha Kaman, öğretim üyeleri ve protokol üyeleri katıldı. 

Protokol konuşmaları ve fakülte birincimiz Hanife Akbaş'ın konuşmasının ardından tüm mezunlarımız sahneye davet edildi ve hocalarımız tarafından kendilerine mezuniyet belgeleri takdim edildi. Tören, mezunlarımızın kep fırlatma etkinliği ile sona erdi.

Hukuk Fakültesi ailesi olarak; sevgili mezunlarımıza başarılar diliyor, kıymetli ailelerini tebrik ediyor ve değerli hocalarımıza teşekkür ediyoruz.